0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
Netherlands
۱
۰
USA
inprogress
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Coleraine FC
۲
۰
Dungannon Swifts
inprogress
۱۸:۳۰
Linfield FC
۲
۰
Carrick Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۱
۰
Cliftonville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Crusaders FC
۲
۱
Glentoran FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League North
AFC Telford United
۲
۱
Banbury United FC
Finished
۱۶:۰۰
Kings Lynn
۲
۱
Hereford FC
Finished
۱۶:۰۰
Southport FC
۱
۱
Scarborough Athletic
Finished
۱۶:۰۰
Buxton
۲
۳
Bradford Park Avenue
Finished
۱۶:۰۰
Brackley Town FC
۲
۱
Spennymoor Town
Finished
۱۶:۰۰
Gloucester City FC
۱
۲
AFC Fylde
Finished
۱۶:۰۰
Boston United FC
۳
۰
Leamington FC
Finished
۱۶:۰۰
Peterborough Sports
۱
۰
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۶:۰۰
Chorley
۱
۰
Curzon Ashton
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Zaragoza
۰
۰
UD Ibiza Eivissa
inprogress
۱۸:۴۵
Granada CF
۳
۱
Alaves
Finished
۰۰:۰۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۱
۰
Everton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Manchester United (W)
۵
۰
Aston Villa (W)
Finished
۱۶:۰۰
Leicester (W)
۰
۲
Chelsea (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qabala
۲
۱
Sabayil FK
Finished
۱۴:۰۰
Sabah
۱
۱
Shamakhi FK
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SC Freiburg (W)
۰
۱
MSV Duisburg (W)
inprogress
۱۸:۳۰
VfL Wolfsburg (W)
۵
۰
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
  China League One
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۰۹:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۴
۳
Shaanxi Changan
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Hainiu
۲
۰
Shenyang Urban FC
Finished
۰۹:۳۰
Kunshan
۲
۰
Sichuan Jiuniu
Finished
۰۹:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۲
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۰۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Samsunspor
۵
۰
Denizlispor
Finished
۱۶:۳۰
Bandirmaspor
۱
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۰۰
Bodrumspor
۲
۰
Genclerbirligi SK
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
-
-
Erzurum BB
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  India I-League
Rajasthan United
۱
۰
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Efeler 09 FK
۵
۱
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Coastal Union
۰
۳
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Dodoma
۲
۱
Ruvu Shooting
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Bayer Leverkusen U19
۱
۱
Viktoria Koln U19
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig U19
۰
۴
Hamburger SV U19
Finished
۱۳:۳۰
Hansa Rostock U19
۱
۴
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۳
۱
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Bochum U19
۱
۱
Rot-Weiss Oberhausen U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۱
Viktoria Berlin U19
Finished
۱۴:۰۰
Berliner AK 07 U19
۲
۱
Energie Cottbus U19
Finished
۱۴:۳۰
VfB 03 Hilden U19
۴
۲
Bonner SC U19
Finished
۱۵:۳۰
SC Verl U19
۲
۲
Rot Weiss Essen U19
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۰
SSV Reutlingen U19
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Munich U19
۰
۰
FC Ingolstadt 04 U19
inprogress
۱۵:۳۰
Karlsruher SC U19
۰
۰
Nurnberg U19
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland League One
Clyde FC
۰
۱
FC Edinburgh
inprogress
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۰
۰
Peterhead
inprogress
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Queen of the South
inprogress
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۱
۰
Airdrieonians FC
inprogress
۱۸:۳۰
Montrose
۰
۰
Alloa Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۱
۰
Sundby (W)
Finished
۱۶:۰۰
Kolding IF (W)
۱
۲
Koge (W)
Finished
۱۶:۰۰
AGF Aarhus (W)
۱
۲
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fc Thy-Thisted (W)
۱
۲
Brondby (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Scotland League Two
Bonnyrigg Rose
۰
۰
Dumbarton
inprogress
۱۸:۳۰
Elgin City
۱
۱
Stenhousemuir
inprogress
۱۸:۳۰
East Fife
۰
۱
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۰
Albion Rovers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stranraer
۱
۱
Stirling Albion
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League South
Ebbsfleet United FC
۰
۰
Slough Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۲
۲
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۶:۰۰
Eastbourne Borough FC
۲
۱
Chippenham Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Havant & Waterloville FC
۱
۵
Worthing FC
Finished
۱۶:۰۰
Taunton Town
۰
۰
Braintree Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Dover Athletic FC
۱
۱
St. Albans City
Finished
۱۶:۰۰
Chelmsford City
۱
۰
Dartford FC
Finished
۱۶:۰۰
Farnborough FC
۲
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۶:۰۰
Concord Rangers FC
۲
۱
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Hungerford Town
۰
۱
Tonbridge Angels FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۰
۰
Cheshunt FC
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group B
Haguenau
۰
۰
Colmar
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal U19 Championship
Varzim U19
۱
۰
SC Mirandela U19
inprogress
۱۸:۳۰
Alverca U19
۱
۱
Nacional Madeira U19
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۰
۱
Gil Vicente U19
inprogress
۱۸:۳۰
UD Oliveirense U19
۰
۰
Clube Condeixa U19
inprogress
۱۸:۳۰
SC Pombal U19
۰
۰
AC Marinhense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Feirense U19
۰
۰
Leixoes U19
inprogress
۱۸:۳۰
Padroense U19
۰
۱
Valadares Gaia FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
AD Limianos U19
۱
۱
Amarante U19
inprogress
۱۸:۳۰
Academico Viseu U19
۱
۰
Sporting Covilha U19
inprogress
۱۸:۳۰
SC Espinho U19
۰
۰
Lusitania Lourosa U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sousense U19
۰
۱
Penafiel U19
inprogress
۱۸:۳۰
Trofense U19
۰
۰
Chaves U19
inprogress
۱۸:۳۰
GD Fabril U19
-
-
SC Farense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Torreense U19
۱
۰
Sporting Lisbon U19
inprogress
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۰
۰
Merelinense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Anadia FC U19
۱
۰
Famalicao U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria Division 1
CR Belouizdad
۰
۰
MC Alger
inprogress
۱۷:۳۰
USM Alger
۱
۱
ES Setif
inprogress
۱۷:۳۰
JS Saoura
-
-
CS Constantine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie A Women
Internazionale Milano (W)
۰
۲
Juventus FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
ASD Pomigliano (W)
۱
۰
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
  England National League
York City FC
۱
۱
Wrexham
Finished
۱۶:۰۰
Southend United
۲
۲
Altrincham
Finished
۱۶:۰۰
Barnet
۲
۰
Wealdstone FC
Finished
۱۶:۰۰
Gateshead
۰
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Scunthorpe United
۱
۴
Notts County
Finished
۱۶:۰۰
Woking FC
۳
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۶:۰۰
Bromley
۰
۰
Yeovil Town
Interrupted
۱۶:۰۰
Solihull Moors
۲
۱
Oldham Athletic
Finished
۱۶:۰۰
Maidenhead United
۱
۱
Dorking Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Eastleigh
۱
۰
Boreham Wood FC
Finished
۱۶:۰۰
Halifax Town
۱
۰
Chesterfield
Finished
۱۶:۰۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
Torquay United
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Tenerife U19
۱
۲
Union Viera CF U19
Finished
۱۵:۳۰
Puerto Cruz U19
۳
۲
CD Las Longueras U19
Finished
۱۴:۳۰
Calavera CF U19
۱
۰
CD Polillas Ceuta U19
Finished
۱۵:۳۰
Elche U19
۰
۰
Toledo U19
inprogress
۱۸:۰۰
FC Cartagena U19
۰
۰
UD Alzira U19
inprogress
۱۸:۳۰
Hercules U19
۱
۰
Albacete U19
inprogress
۱۸:۳۰
CD Badajoz U19
۱
۰
CF Rayo Majadahonda U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands U21 League
De Graafschap U21
۱
۳
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۳۰
FC Emmen U21
۱
۶
Almere City FC U21
inprogress
۱۷:۳۰
ADO Den Haag U21
۰
۴
FC Groningen U21
Finished
۱۷:۳۰
Be Quick 1887 U21
۲
۰
Koninklijke HFC U21
Finished
۱۶:۰۰
Cambuur Leeuwarden U21
۱
۰
Heerenveen U21
Finished
۱۶:۳۰
Willem II Tilburg U21
۱
۱
PEC Zwolle U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Igalo
۳
۱
OFK Niksic
Finished
۱۵:۳۰
FK Kom Podgorica
۰
۰
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۵:۳۰
Mladost DG
۰
۴
FK Zeta Golubovci
Finished
۱۵:۳۰
  Cambodia Premier League
Phnom Penh Crown
۵
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۵:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۱
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۳:۰۰
Dinamo Tbilisi
۲
۱
FC Gagra
Finished
۱۳:۰۰
FC Sioni Bolnisi
۵
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
Saburtalo
۰
۱
FC Telavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Dila Gori
۳
۰
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U19 League
JS Kabylie U19
۲
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
RC Relizane U19
۰
۲
ES Setif U19
Finished
۱۱:۳۰
Olympique Medea U19
۲
۲
MC Alger U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Tlemcen U19
۱
۳
GC Mascara U19
Finished
۱۱:۳۰
ASM Oran U19
۱
۳
JSM Tiaret U19
Finished
۱۱:۳۰
  Hong Kong Premier League
Southern District Rsa
۳
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
  Australia A-League Women
Western Sydney Wanderers FC (W)
۰
۱
Sydney FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Newcastle Jets (W)
۲
۲
Perth Glory (W)
Finished
۰۷:۳۰
Melbourne City FC (W)
۳
۰
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CF Estrella
۰
۱
Tenerife B
Finished
۰۰:۳۰
Arucas CF
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
Panaderia Pulido
۲
۱
CD Mensajero
Finished
۱۵:۳۰
UD Ibarra
۱
۴
Lanzarote
Finished
۱۵:۳۰
UD Tamaraceite
۰
۰
Marino
Finished
۱۶:۰۰
CD Santa Ursula
-
-
UD Villa de Santa Brigida
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Portugal League Cup, Group H
SCU Torreense
۱
۰
Famalicao
Finished
۰۰:۱۵
  Northern Ireland Championship 1
FC Ards
۰
۰
Institute FC Londonderry
inprogress
۱۸:۳۰
Knockbreda Parish
۱
۱
Ballyclare
inprogress
۱۷:۳۰
Loughgall
۰
۱
Ballinamallard United
inprogress
۱۸:۳۰
Dergview
۰
۰
Harland and Wolff Welders
inprogress
۱۸:۳۰
Newington FC
۰
۱
Warrenpoint Town
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie B
SSC Venezia
۲
۱
Ternana
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Parma U19
۱
۱
Pordenone U19
Finished
۱۷:۰۰
Cosenza Calcio U19
۲
۱
Imolese U19
Finished
۱۳:۱۵
Reggina U19
۰
۵
Pescara U19
Finished
۱۳:۳۰
Crotone U19
۲
۲
Virtus Entella U19
Finished
۱۳:۳۰
Lazio U19
۴
۱
Ternana U19
Finished
۱۷:۰۰
Monza U19
۰
۳
Como U19
Finished
۱۷:۰۰
Padova U19
۲
۲
Reggiana U19
Finished
۱۶:۳۰
Benevento Calcio U19
۲
۰
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۷:۰۰
Cremonese U19
۱
۲
Genoa U19
Finished
۱۷:۰۰
Spezia U19
۲
۰
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
LR Vicenza U19
۲
۲
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
AC Pisa U19
۳
۰
Viterbese Castrense U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۳
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Ascoli U19
۳
۲
US Salernitana U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۰
۰
Alessandria U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 2
Hamra Annaba
۰
۲
NRB Telaghema
inprogress
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
RB Ouargla
inprogress
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۲
۰
JSM Skikda
inprogress
۱۷:۳۰
US Chaouia
۱
۱
MC El Eulma
inprogress
۱۷:۳۰
CA Batna
۰
۱
MO Constantine
inprogress
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۰
۱
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
۱
۱
Castro
inprogress
۱۸:۰۰
UD Samano
۰
۰
SDA Albericia
inprogress
۱۹:۰۰
CD Guarnizo
۱
۰
SD Gama
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
۱
۱
Sonsbeck
inprogress
۱۸:۳۰
TVD Velbert
۰
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۸:۳۰
TSV Meerbusch
-
-
FC Kray
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
AS Sale
۱
۱
Ittifaq Marrakech
inprogress
۱۸:۳۰
Chabab Atlas Khenifra
۰
۰
Stade Marocain
inprogress
۱۸:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۰
۰
Olympique Dcheira
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Matlock Town
۱
۰
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
South Shields
۳
۳
Ashton United
Finished
۱۶:۳۰
Stafford Rangers
۱
۱
Atherton Collieries
inprogress
۱۸:۳۰
Guiseley
۱
۰
Morpeth Town
Finished
۱۶:۰۰
Lancaster City
۱
۳
Marine
Finished
۱۶:۰۰
Marske Utd FC
۱
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۶:۳۰
Warrington Rylands
۰
۱
Nantwich Town
Finished
۱۶:۳۰
Liversedge
۰
۳
Whitby Town
Finished
۱۶:۳۰
Hyde United FC
۱
۰
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۷:۳۰
Warrington Town
۱
۰
Stalybridge Celtic FC
inprogress
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۰
۰
Belper Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck
۰
۱
Racing FC Union Letzebuerg
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Felgueiras 1932
۱
۰
Vitoria Guimaraes B
inprogress
۱۸:۳۰
SC Sao Joao Ver
۰
۱
Sporting Braga B
Finished
۱۴:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۰
Cfc-Cf Canelas 2010
inprogress
۱۸:۳۰
CDC Montalegre
۰
۰
Fafe
inprogress
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
Chennaiyin FC
۱
۳
Hyderabad FC
Finished
۱۵:۳۰
Bengaluru FC
۰
۱
ATK Mohun Bagan AC
inprogress
۱۷:۳۰
  England League One
Milton Keynes Dons FC
۱
۱
Burton Albion
Finished
۱۶:۰۰
Shrewsbury Town
۲
۰
Lincoln City
Finished
۱۶:۰۰
Derby County
۰
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۶:۰۰
Accrington Stanley
۰
۰
Oxford United
inprogress
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۲
۱
Cambridge United
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
ACS Flacara Horezu
۳
۳
ACS Cozia Calimanesti
Finished
۱۵:۳۰
CSM Cetatea Turnu Măgurele
-
-
CSM Alexandria
Finished
۱۵:۳۰
Petrolul Potcoava
۲
۰
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SC Freital
۱
۱
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۲
۲
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۴
۱
SV 1890 Westerhausen
Finished
۱۵:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۰
۰
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
VfL Halle 1896
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۵:۳۰
Bischofswerdaer FV
۰
۰
FC Grimma
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۰
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U21 League 2
IB Khemis El Khechna U21
۱
۱
JSM Skikda U21
Finished
۱۳:۳۰
CA Batna U21
۰
۰
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
Hamra Annaba U21
۸
۲
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
Chaouia U21
۱
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۰
۲
IRB Ouargla U21
Finished
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 2
Raj Pracha
۳
۰
Krabi FC
Finished
۱۵:۰۰
Ranong United
۱
۱
Samut Prakan City FC
Finished
۱۴:۰۰
Trat FC
۰
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Ayutthaya United FC
۰
۳
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۲
۳
Uthai Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
  New Zealand National League Women
Western Springs (W)
۹
۰
Central Football (W)
Finished
۰۲:۳۰
Northern Rovers FC (W)
۶
۳
Canterbury United Pride FC (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Ankaraspor U19
۰
۰
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۰
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۰
Altay U19
Finished
۱۲:۳۰
Erokspor U19
۱
۰
Kocaelispor U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۵
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۴:۳۰
Alanyaspor U19
۳
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۵
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۱
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۱
۰
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Adana Demirspor U19
۱
۴
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Genclerbirligi U19
۱
۲
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Adanaspor FK U19
۱
۰
Bandirmaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas JK U19
۲
۰
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۳
۰
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor U19
۰
۰
Kayserispor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor U19
۰
۰
Manisa U19
inprogress
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۲
۱
Giresunspor U19
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga II
ASU Politehnica Timisoara
۲
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۳۰
Unirea Dej
۱
۱
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۲:۳۰
Otelul Galati
۳
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
AFC Unirea Constanta
۱
۲
CSMS Iasi
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۳
۱
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Selimbar
۰
۳
ACS Dumbravita
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۱
CSM Slatina
Finished
۱۲:۳۰
FC Brasov
۰
۲
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۴:۴۵
  Czech Republic Tipsport Liga
FK MAS Taborsko
۲
۶
FC Slovan Liberec
Finished
۱۳:۰۰
Bohemians 1905
۳
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۱
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۳:۳۰
PAOK Salonika U19
۱
۰
Atromitos U19
Finished
۱۴:۳۰
OFI Crete U19
۱
۲
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۰۰
Asteras Tripolis U19
۱
۲
Olympiacos FC U19
Finished
۱۳:۳۰
PAS Giannina U19
۰
۰
Lamia U19
inprogress
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
AFC Ajax
۰
۲
Blackburn Rovers
Finished
۱۳:۳۰
KV Oostende
۱
۰
FC Zwolle
Finished
۱۴:۳۰
Almere City
۱
۱
FC Twente
Finished
۱۶:۰۰
Pas Giannina
۰
۰
Panetolikos FC
inprogress
۱۸:۳۰
Fenerbahce SK
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Trinec
۱
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۲
۳
Jablonec B
Finished
۱۳:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۴
۰
Gornik Leczna
Finished
۱۴:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۴
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۴:۳۰
FC Dordrecht
۱
۲
Telstar
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray SK
۰
۱
Rayo Vallecano
Finished
۱۶:۳۰
Lausanne-Sports
۰
۱
FC Basel
Finished
۱۷:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۱
۲
GKS Jastrzebie
Finished
۱۳:۰۰
Dundee United FC
۰
۲
Swansea City
Finished
۱۵:۳۰
SK Sturm Graz
۰
۰
Union Deportiva Almeria
inprogress
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۰
۱
BKMA Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
FC Noah Artsakh
۲
۰
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۳:۳۰
  Malta Premier League
Gzira United FC
۰
۱
FC Balzan
Finished
۱۴:۳۰
Sirens FC
۰
۱
Hibernians Paola FC
Finished
۱۴:۳۰
Floriana FC
۱
۱
Marsaxlokk
Finished
۱۶:۴۵
  Spain Primera Division Women
FC Barcelona (W)
۲
۱
Real Sociedad (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC (W)
۲
۲
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۲
۲
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۰
Madrid CFF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Fundacion Albacete (W)
۰
۰
Cacereno (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Hong Kong Premier League Women
Citizen AA (W)
۰
۲
Kitchee (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chelsea SS HK (W)
۲
۱
Wofoo Tai Po (W)
Finished
۱۶:۳۰
Shatin (W)
۳
۲
Hong Kong FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Sariyer GK
۲
۱
Iskenderun
Finished
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
۰
۱
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۰
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۴
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۴
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۳
۰
Blau-Weiss Friesdorf
Finished
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
۱
۰
Nico United
inprogress
۱۷:۳۰
  England Premier League Cup U21
Cardiff U21
۰
۱
Wolverhampton U21
inprogress
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
SS Virtus
۰
۰
SS Cosmos
inprogress
۱۷:۳۰
SP Cailungo
۳
۰
SS Murata
inprogress
۱۷:۳۰
Domagnano
۱
۱
AC Libertas
inprogress
۱۷:۳۰
Fiorita
۰
۰
SC Faetano
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TuS Mechtersheim
۱
۰
SV 07 Elversberg II
inprogress
۱۸:۰۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۱
۲
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
SV Auersmacher
۱
۱
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schott Mainz
۱
۰
FC Karbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Morlautern
۰
۳
FV Dudenhofen
inprogress
۱۸:۰۰
Alemannia Waldalgesheim
۰
۰
TSG Pfeddersheim
inprogress
۱۸:۰۰
FSV Jagersburg
۰
۰
FC Hertha Wiesbach
inprogress
۱۸:۰۰
FV Diefflen
۳
۰
Arminia Ludwigshafen
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
TUS Bovinghausen 04
۳
۱
FC Eintracht Rheine
inprogress
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Zanaco
۳
۲
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۳
۰
Lumwana Radiants
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۲
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۰
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۰
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۰
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I
SC FC Voluntari SA
۳
۰
AFC Hermannstadt
Finished
۱۷:۰۰
  France Division 1 Women
FC Girondins de Bordeaux (W)
۳
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۷:۰۰
Stade Reims (W)
۳
۱
Le Havre (W)
Finished
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۸
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
EA Guingamp (W)
۳
۱
Soyaux Asj (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C, Group B
Gubbio
۲
۰
Siena 1904
Finished
۱۷:۰۰
AC Ancona
۳
۰
US Alessandria 1912
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۲
US Pontedera 1912
Finished
۱۷:۰۰
Olbia Calcio
-
-
Recanatese
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Carrarese
۰
۱
ASD Torres
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۰
۰
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۷:۰۰
Unione Sportiva Fermana
-
-
AC Reggiana 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
ACD Virtus Entella
-
-
Lucchese Libertas
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cesena FC
-
-
San Donato Tavarnelle
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Germany Regionalliga West
Wuppertaler SV Borussia
۴
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SC Wiedenbruck
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۱
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۲
۱
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۱
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
AS Kigali
۴
۲
Kiyovu Sport
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۲
۰
Espoir FC
Finished
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۰
۲
Police FC
Finished
۱۶:۳۰
  Angola Girabola
G.D. Interclube
۲
۰
Recreativo do Libolo
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
Bahlinger SC 1929
۰
۰
SSV Ulm
Finished
۱۶:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۱
۱
FC Homburg 08
Finished
۱۶:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۵
۰
VfR Aalen
Finished
۱۶:۳۰
SGV Freiberg
۱
۳
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
SV Eintracht Trier
۰
۵
VfB Stuttgart II
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۳
۰
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
-
-
FC Nottingen
inprogress
۱۸:۳۰
Goeppinger SV
۲
۰
SV Oberachern
Finished
۱۶:۳۰
FC Holzhausen
۰
۲
FC 1908 Villingen
Finished
۱۶:۳۰
Offenburger FV
۱
۲
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۱
۰
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۳۰
SSV Reutlingen 05
۰
۴
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Altona 93
۱
۰
Hamm United
inprogress
۱۸:۰۰
Curslack-Neuengamme
۰
۳
FC Tuerkiye
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۱
Deportivo Alaves B
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Avance Ezcabarte
۰
۰
CD Azkoyen
inprogress
۱۸:۱۵
CD Alesves
۰
۰
Valle de Egues
inprogress
۱۸:۰۰
CD Beti Onak
۰
۰
Oberena
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Lowland League
Celtic B
۱
۰
Edinburgh University
inprogress
۱۸:۳۰
Bo'ness United FC
۰
۳
Glasgow Rangers II
inprogress
۱۸:۳۰
Gretna 2008
۰
۰
Cowdenbeath
inprogress
۱۸:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۰
۰
East Stirlingshire
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Ts Woltmershausen
۱
۱
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۳
۳
Geestemunde
Finished
۱۶:۰۰
Brinkumer SV
۲
۰
BTS Neustadt
Finished
۱۶:۳۰
TuS Komet Arsten
۳
۴
OSC Bremerhaven
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۰
۰
Aumund-Vegesack
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Astorga CF
۰
۱
CD Mirandes B
inprogress
۱۹:۰۰
Unami Cp
۱
۰
CD Becerril
inprogress
۱۸:۳۰
UD Santa Marta
۰
۰
Cultural Leonesa B
inprogress
۱۸:۳۰
Ponferradina B
۲
۱
Numancia B
inprogress
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Herne Bay
۰
۰
Wingate & Finchley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Enfield Town
۰
۱
Bishop's Stortford
Finished
۱۶:۰۰
Horsham FC
۲
۲
Aveley
Finished
۱۶:۳۰
Kingstonian FC
۰
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۶:۳۰
Bowers & Pitsea
۰
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۱۷:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۰
Hastings United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۱
۰
Lewes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۱
۰
Folkestone Invicta FC
inprogress
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۲
۰
Potters Bar Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۰
۱
Brightlingsea Regent
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CE Mercadal
۳
۱
SD Portmany
inprogress
۱۸:۳۰
Constancia
۱
۱
Poblense
inprogress
۱۸:۱۵
CD Llosetense
۰
۰
FC Inter Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
CD Manacor
۰
۰
Santanyi
inprogress
۱۹:۰۰
UD Collerense
-
-
CF Soller
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۰
Polvorin FC
inprogress
۱۸:۳۰
Real Valladolid B
۱
۰
Marino de Luanco
inprogress
۱۹:۰۰
  Scotland Championship
Queen's Park
۳
۰
Hamilton Academicals FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۱
۰
Partick Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۰
۱
Dundee FC
inprogress
۱۸:۳۰
Arbroath
۰
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۸:۳۰
Ayr United
۱
۰
Raith Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
CD Roda
۰
۰
Rayo Ibense
inprogress
۱۸:۳۰
Jove Espanol
-
-
Patacona FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Spain Segunda Division Women
Torrelodones FC (W)
۰
۰
Zaragoza CFF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۰
CD Torrijos
inprogress
۱۸:۳۰
Manchego Ciudad Real CF
۰
۰
La Solana
inprogress
۱۹:۰۰
Villarrubia CF
-
-
Azuqueca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  France National 2, Group C
Aubagne
۱
۱
Jura Sud Foot
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland Super League Women
Young Boys Berna (W)
۰
۰
FC Basel (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Rapperswil-Jona (W)
-
-
FC Zurich (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Yverdon (W)
۰
۰
Servette Chenois (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Luzern (W)
۰
۱
FC St. Gallen Staad (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
San Ignacio
۰
۰
Pasaia KE
inprogress
۱۸:۳۰
Touring Ke
۰
۰
Aurrera de Ondarroa
inprogress
۱۹:۰۰
  Belgium First Division B
Royal Excelsior Virton
۰
۰
Lommel United
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۰
۰
Vila Mea
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
UD La Cruz Villanovense U19
۰
۰
AD Alcorcon U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Uganda 2nd Division
Kataka FC
۱
۱
Soroti FC
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
CS Gloria Albesti
۱
۱
Recolta Gheorghe Doja
Finished
۱۵:۳۰
Amara
-
-
Inainte Modelu
Finished
۱۵:۳۰
FC Dunarea Calarasi
-
-
FC Agricola Borcea
Finished
۱۵:۳۰
CS Afumati
-
-
Gloria Baneasa
Finished
۱۵:۳۰
  England League Two
Leyton Orient
۳
۰
Bradford City
Finished
۱۶:۰۰
Carlisle United
۱
۱
Sutton United FC
Finished
۱۶:۳۰
Northampton Town
۰
۰
Tranmere Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Crawley Town
۰
۰
Swindon Town
inprogress
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۱
۱
Colchester United
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Grimsby Town
Finished
۱۶:۰۰
Gillingham
۰
۳
Salford City
Finished
۱۶:۰۰
Hartlepool United
۰
۲
Stockport
inprogress
۱۸:۳۰
Rochdale
۱
۱
Harrogate Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Gaziantep Asya Spor (W)
۲
۱
Horozkent SK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۰
۰
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kayseri Kadin (W)
۰
۲
Pendik Camlikspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce (W)
۱
۱
Fomget GSK (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Malta Challenge League
Attard
۱
۳
Naxxar Lions FC
Finished
۱۴:۳۰
San Gwann FC
۱
۱
Melita FC
Finished
۱۶:۴۵
St Andrews FC
۳
۲
Fgura United FC
Finished
۱۶:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Deportivo Fabril
۳
۱
CD Choco
Finished
۱۴:۳۰
Alondras CF
۰
۰
RC Villalbes
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Sevilla FC U19
۱
۰
San Felix U19
Finished
۱۴:۳۰
Malaga U19
۰
۱
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Trento U19
۳
۱
San Marino U19
Finished
۱۴:۰۰
Siena U19
۲
۲
San Donato Tavarnelle U19
Finished
۱۷:۰۰
Triestina U19
۱
۲
Mantova U19
Finished
۱۷:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Slavia Sofia
۲
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۳:۳۰
PFC Cherno More Varna
۳
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Gubbio U19
۰
۰
Potenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Avellino U19
۱
۰
Fermana U19
inprogress
۱۷:۳۰
Virtus Francavilla U19
۵
۲
Latina U19
Finished
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
۱
۲
Pro Vercelli U19
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
-
-
Palermo U19
Finished
۱۷:۰۰
Renate U19
۲
۰
Lecco U19
Finished
۱۷:۰۰
Juve Stabia U19
۳
۲
Bari U19
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria U21 League 1
CR Belouizdad U21
۱
۱
CS Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
ES Setif U21
۲
۱
MC Oran U21
inprogress
۱۷:۳۰
ASO Chlef U21
۱
۲
MC El Bayadh U21
inprogress
۱۷:۳۰
RC Arba U21
۰
۰
USM Khenchela U21
inprogress
۱۷:۳۰
JS Saoura U21
۰
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۲:۳۰
NC Magra U21
۰
۰
USM Alger U21
inprogress
۱۷:۳۰
MC Alger U21
۰
۰
Paradou AC U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Yomraspor
۲
۲
Catalcaspor
Finished
۱۴:۳۰
Sile Yildizspor
۱
۰
Derince Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka SK
۰
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۲
۳
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۱
FK TSC Backa Topola U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Novi Pazar U19
۳
۱
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac U19
۱
۱
FK Vojvodina U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۵
۱
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. HNL U19
NK Dugopolje U19
۱
۴
HNK Gorica U19
Finished
۱۱:۳۰
Nk Rudes U19
۰
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Cibalia U19
۲
۲
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Varazdin U19
۲
۰
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۲
HNK Rijeka U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Istra 1961 U19
۱
۳
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۴
۱
NK Inter Zapresic U19
Finished
۱۷:۰۰
  Hong Kong Sapling Cup
Hong Kong FC
۱
۲
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
  Japan WE League Women
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۷:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۳
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۱
۲
Mynavi Sendai Ladies (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Atletico San Pedro
۲
۱
Atletico San Bernardo
Finished
۰۴:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Barwell FC
۳
۱
Nuneaton Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Stourbridge FC
۰
۰
Needham Market
inprogress
۱۸:۳۰
Kings Langley FC
۰
۱
St Ives Town
Finished
۱۶:۰۰
Royston Town
۱
۱
Coalville Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Hednesford Town
۲
۰
Stratford Town
Finished
۱۶:۰۰
Tamworth FC
۲
۲
Bedford Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Basford Utd
۰
۲
Hitchin Town FC
Finished
۱۶:۰۰
AFC Rushden And Diamonds
۰
۲
Alvechurch
Finished
۱۶:۰۰
Mickleover Sports
۲
۲
Leiston Football Club
Finished
۱۶:۰۰
Redditch United FC
۱
۴
Ilkeston FC
Finished
۱۶:۰۰
Bromsgrove Sporting
۰
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۶:۰۰
  Poland Central Youth League
Rakow Czstochowa U19
۵
۱
Korona Kielce U19
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Lubin U19
۳
۲
Legia Warsaw U19
Finished
۱۴:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۱
۱
WKS Slask Wroclaw U19
Finished
۱۴:۳۰
Jagiellonia Bialystok U19
۰
۱
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۴:۳۰
Cracovia Krakow U19
۱
۰
Wisla Krakow U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FK Poprad U19
۱
۰
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۲
۰
Espanyol U19
Finished
۱۴:۳۰
Girona U19
۲
۰
Fundacio Esportiva Grama U19
Finished
۱۵:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
FC Lisse
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۵:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۴
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Quick Boys
۲
۱
IJsselmeervogels
inprogress
۱۷:۳۰
Noordwijk
۱
۱
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
Scheveningen
۱
۰
Tielse EC
Finished
۱۶:۳۰
Volendam Reserves
۲
۶
HHC Hardenberg
Finished
۱۶:۳۰
SV Spakenburg
۲
۱
Katwijk
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۴
۱
Jong Sparta Rotterdam
Finished
۱۶:۳۰
  England Championship
Sunderland
۳
۰
Millwall
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark U19 Ligaen
Lyngby U19
۲
۰
SoenderjyskE U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Copenhagen U19
۴
۱
Silkeborg U19
Finished
۱۵:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Merthyr Town
۳
۲
Beaconsfield Town
Finished
۱۶:۰۰
Dorchester Town FC
۰
۰
Chesham United FC
inprogress
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۰
۲
Poole Town F.C
inprogress
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۴
۰
Hartley Wintney
Finished
۱۶:۰۰
Gosport Borough FC
۲
۱
Tiverton Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Salisbury FC
۳
۳
Hendon FC
Finished
۱۶:۳۰
Hanwell Town
۱
۰
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۰۰
Metropolitan Police FC
۰
۰
Yate Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۲
۰
Winchester City
inprogress
۱۸:۳۰
Truro City FC
۱
۱
Harrow Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Belgium Super League Women
Genk (W)
۲
۰
Zulte-Waregem (W)
Finished
۱۶:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۰
Anderlecht (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Club Brugge (W)
۱
۱
KV Mechelen (W)
inprogress
۱۸:۴۵
  Lebanon Premier League
Tadamon Sour
۱
۲
Shabab AL Sahel
inprogress
۱۵:۴۵
Al Hikma Beirut
۰
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
  North Macedonia Second League
FK Borec
۰
۲
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۵:۳۰
FK Karaorman
۰
۰
Besa Doberdoll
Finished
۱۵:۳۰
FK Kit-Go Pehcevo
۲
۱
FK Sasa
Finished
۱۵:۳۰
Ohrid
۲
۰
FK Sloga 1934 Vinica
Finished
۱۵:۳۰
FK Kozuf Gevgelija
۴
۱
FK Teteks
Finished
۱۵:۳۰
Aresimi 1973
۲
۰
Belasica
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB II
Diosgyor VTK
۱
۲
Haladas
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
Nzoia Sugar United
۱
۰
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۶:۳۰
Kenya Police FC
۰
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
CS Blejoi Vispeti
۲
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
-
-
Acs Kids Tampa Brasov
Finished
۱۵:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
-
-
CS Paulesti
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BFC Dynamo Berlin
۲
۱
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۱
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 II
۳
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
CFR Cluj II
۱
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
CSM Satu Mare
۴
۰
Sighetu Marmatiei
Finished
۱۵:۳۰
FC Silvania Simleu Silvaniei
-
-
Lotus Baile Felix
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CS Tunari
۶
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
CS Dinamo Bucuresti
۲
۲
CS Real Bradu
Finished
۱۵:۳۰
CSM Flacara Moreni
۱
۱
FC Pucioasa
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
GS Apollon Smyrnis
۱
۰
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۵:۱۵
PAE Egaleo
۰
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
Makedonikos Neapolis
۲
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro First League
OFK Petrovac
۱
۰
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۵:۳۰
FK Mornar Bar
۱
۲
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۵:۳۰
FK Arsenal Tivat
۲
۲
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۶:۰۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۰
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۵:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۰
FK Decic Tuzi
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Stade de Reims U19
۰
۰
Gonfreville Esm U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Breno
۰
۲
Franciacorta
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Ligorna 1922
۱
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
Hadamar
۰
۰
FSV Fernwald
inprogress
۱۶:۳۰
Giessen
۶
۱
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۳
۲
SC Waldgirmes
Finished
۱۷:۰۰
FC Hanau 93
-
-
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Liga 3, Group B
Caldas
۰
۲
Sporting CP B
Finished
۱۶:۳۰
Vitoria Setubal
۰
۰
Amora FC
inprogress
۱۸:۳۰
Fontinhas
۰
۰
Oliveira Hospital
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
ASV Cham
۳
۱
SpVgg SV Weiden
Finished
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
LD Maputo
۰
۳
Clube Ferroviario de Nampula
Finished
۱۶:۳۰
  England Northern League Division One East
Brighouse Town
۲
۲
Lincoln United
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
United Riccione
۱
۲
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
Mestre
۲
۱
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
  Niger Super League
Liberte FC
۰
۰
AS Fan Niamey
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Arzachena
۱
۲
FC Aprilia
Finished
۱۷:۰۰
  Scotland Highland League
Strathspey Thistle
۰
۶
Rothes
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Famalicao B (W)
-
-
FC Romariz (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC (W)
-
-
Rio Ave FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۱
۰
Lynx FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Togo Premier Division
Kakadl FC
۰
۰
Gomido
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
CA Ouriense (W)
۰
۱
SL Benfica (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group A
Rennes II
۰
۱
FC Chartres
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Luarca CF
۰
۰
CD Colunga
inprogress
۱۸:۴۵
  Ivory Coast Ligue 1
Denguele Sports D'Odienne
۰
۰
Racing Club d'Abidjan
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
TSV Buchbach
۱
۴
FC Augsburg II
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
Heimstetten
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۳
۲
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
FV Illertissen
۳
۲
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۶:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۱
۰
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
HSC Hannover
۱
۴
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۱
۱
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۴
۰
Ugyen Academy FC
Finished
۱۲:۳۰
  Cyprus 3. Division
AEP Polemidion
۰
۱
Ormideia FC
Finished
۱۶:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Bursaspor
۰
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Honduras Reserve League
CDS Vida Reserves
۳
۲
Olancho FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۲
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Japan Empress's Cup Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۰
۰
Shizuoka Sangyo University (W)
Finished
۰۵:۰۰
  United States College Championship Women
Alabama FC (W)
۰
۳
UCLA (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
CS Herediano (W)
۱
۲
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
  India Manipur State League
Sagolband United
۰
۱
RAU FC
Finished
۱۱:۳۰
  India Delhi Senior Division
Shastri FC
۱
۲
Ahbab FC
Finished
۱۲:۳۰
  Hong Kong FA Cup
Kitchee
۴
۱
Sham Shui Po FC
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya League Women
Zetech Sparks FC (W)
۲
۲
Ulinzi Starlets (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Turgutluspor
۱
۱
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Danok Bat U19
۰
۲
Real Sociedad U19
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۲
۰
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۰۰
FC Kilia Kiel
۷
۰
SV Frisia 03
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۰
۱
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
TSB Flensburg
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۶:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۲
۵
Eichede
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۳
۳
MSV Pampow
Finished
۱۵:۳۰
FC Mecklenburg Schwerin
۰
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CS Sporting Liesti
-
-
Viitorul Ianca
Finished
۱۵:۳۰
Vointa Limpezis
-
-
CSM Focsani
Finished
۱۵:۳۰
Dacia Unirea Braila
۰
۴
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Leganes B
۱
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
Dante Botosani
۲
۱
Csikszereda Miercurea Ciuc II
Finished
۱۵:۳۰
Viitorul Darabani
-
-
Rapid Brodoc
Finished
۱۵:۳۰
ACS Somuz Falticeni
۱
۳
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۵:۳۰
CSM Bacau
-
-
ACS Foresta Suceava
Finished
۱۵:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۲
۱
Stiinta Miroslava
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
Progresul Ezeris
۰
۷
CSM Cetate Deva
Finished
۱۵:۳۰
CS Jiul Petrosani
۲
۱
Vointa Lupac
Finished
۱۵:۳۰
Viitorul Simian
-
-
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Unirea Ungheni 2018
-
-
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
CS Sanatatea Cluj
۷
۳
CS Ocna Mures
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Dundrum FC
۱
۴
Leicester Celtic
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Super League
Vihiga United
۲
۲
Coastal Heroes
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Dugopolje
۰
۰
Orijent 1919
Finished
۱۶:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۲
۱
NK Jarun
Finished
۱۶:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۰۰
  Cyprus 2. Division
Alki Oroklinis
۰
۰
Peyia 2014
Finished
۱۶:۰۰
Ayia Napa
۱
۲
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۰۰
Anagennisi Deryneia
۰
۰
Ermis Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
MEAP Nisou
۱
۳
Othellos Athienou
Finished
۱۶:۰۰
Digenis Ypsonas
۱
۳
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
-
-
CD Teruel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید